Sprendimai

Logistikos centrams

Norite sekundės tikslumu žinoti, kaip juda kroviniai ir darbuotojai Jūsų logistikos centre? Tuomet „Smart Office“ sprendimai kaip tik Jums.

Pagrindinis „Smart Office“ sistemos, diegiamos logistikos centruose, privalumas – vaizdo stebėjimo sistema ir jos integracija su įmonės jau turima bei naudojama sandėlio valdymo sistema. Ši integracija užtikrina visų krovinių cirkuliacijos apskaitą, o kiekviena sandėlyje vykdoma operacija yra ne tik apskaitoma, bet ir susiejama su vaizdo stebėjimo sistema.

Tai užtikrina paprastą bet kokio įvykio sandėlyje vaizdo įrašo paiešką pagal nustatytą vaizdo failų klasifikaciją, o tai, savo ruožtu, eliminuoja krovinių dingimo galimybę, mažina vagysčių iš sandėlio skaičių ir užtikrina kokybišką darbuotojų elgsenos kontrolę.

Susisiekti

valdyti valdymas nuotolinis viešbutis spa centras vandens parkas mokykla bankas apšvietimas šildymas vėdinimas kondicionavimas saugos sistema interneto vaizdo stebėjimo kamera kameros stebėjimas laistymas pirtis baseinas žaliuzės garso vaizdo multiroom pasyvus žalias ekonomiškas patogus saugus gražus jung berker axis mobotix arcus-eds intesis konnex vilpra ygle sūkurinė vonia internetu internetinis skaitliukai skaitliukų duomenų surinkimas atvaizdavimas įrašymas

smart house smarthouse protingas namas protingi namai knx eib pastatas pastatai automatika namo butas pastato biuras banko saugumas komfortas ekonomija stilius grožis x-10 automatikos sistema asmeniskai jums sauga