Sprendimai

Bankams

Jūsų banko reputacija yra nepriekaištinga, tačiau puikiai suvokiate, kokia rizika galima šiame verslo sektoriuje. „Smart Office“ sistema Jums siūlo išskirtinių saugumo sprendimų.

Vaizdo stebėjimo sistema užtikrina ne tik visų banko patalpų ir pastato aplinkos stebėjimą online režimu, bet ir vaizdo duomenų sąsają su pačia banko veikla (finansinėmis operacijomis: kortelių nuskaitymu, grynųjų pinigų išdavimu ir t. t.). Minėtoji sąsaja ir lanksti vaizdo duomenų paieškos sistema užtikrina itin operatyvią reakciją į įvairius įmanomus incidentus. Įėjimo kontrolės sistema leidžia stebėti visų darbuotojų buvimą darbo vietose ir pasirinktinai suteikti jiems patekimo į vienas ar kitas banko patalpas galimybę pagal vykdomos veiklos specifiką.

„Smart Office“ sistema bankui taip pat užtikrina ir visus kitus savo privalumus: patogias darbo sąlygas, ekonomiją, tačiau atsižvelgiant į veiklos specifiką svarbiausiu aspektu išlieka saugumas.

Susisiekti

valdyti valdymas nuotolinis viešbutis spa centras vandens parkas mokykla bankas apšvietimas šildymas vėdinimas kondicionavimas saugos sistema interneto vaizdo stebėjimo kamera kameros stebėjimas laistymas pirtis baseinas žaliuzės garso vaizdo multiroom pasyvus žalias ekonomiškas patogus saugus gražus jung berker axis mobotix arcus-eds intesis konnex vilpra ygle sūkurinė vonia internetu internetinis skaitliukai skaitliukų duomenų surinkimas atvaizdavimas įrašymas

smart house smarthouse protingas namas protingi namai knx eib pastatas pastatai automatika namo butas pastato biuras banko saugumas komfortas ekonomija stilius grožis x-10 automatikos sistema asmeniskai jums sauga