Sprendimai

Energetikai

Norite bendrauti su lojaliais, o ne su nepatenkintais ir didžiulėmis sąskaitomis už šildymą besiskundžiančiais klientais? Pasitelkite į pagalbą „Smart Office“ sprendimus.

Šiuo atveju svarbiausias „Smart Office“ prioritetas yra apskaitos sistema, kuri leidžia įmonės darbuotojams realiuoju laiku matyti savo klientų suvartojamos energijos kiekius. Be to, atsižvelgiant į įmonės poreikius ir nustatytus parametrus, pateikiama informacija apie klientų energijos suvartojimą. Ši sistema pateiks Jums detalius realiojo laiko analitinius duomenis atsižvelgiant į Jūsų pageidaujamas taisykles, pagal kurias sistema ir bus suprogramuota. Taip pat operatyviai gausite sistemos pranešimus apie visus įmanomus Jūsų įmonės prižiūrimų energetinių sistemų gedimus.

Automatinė duomenų nuskaitymo sistema yra susieta su sąskaitų apmokėjimo sistema ir leidžia lanksčiai klasifikuoti klientus į sąskaitas apmokančius laiku bei skolininkus. Tačiau ne tik įmonė, bet ir pats klientas galės matyti savo energijos sąnaudas ir planuoti būsimas išlaidas, žinodamas, kad kiekvieno mėnesio pabaigoje sąskaita jam išrašoma ir pateikiama automatiškai.

Susisiekti

valdyti valdymas nuotolinis viešbutis spa centras vandens parkas mokykla bankas apšvietimas šildymas vėdinimas kondicionavimas saugos sistema interneto vaizdo stebėjimo kamera kameros stebėjimas laistymas pirtis baseinas žaliuzės garso vaizdo multiroom pasyvus žalias ekonomiškas patogus saugus gražus jung berker axis mobotix arcus-eds intesis konnex vilpra ygle sūkurinė vonia internetu internetinis skaitliukai skaitliukų duomenų surinkimas atvaizdavimas įrašymas

smart house smarthouse protingas namas protingi namai knx eib pastatas pastatai automatika namo butas pastato biuras banko saugumas komfortas ekonomija stilius grožis x-10 automatikos sistema asmeniskai jums sauga