Sprendimai

SPA centrams

Jūsų SPA centras gali pasiūlyti ne tik išskirtinių pramogų ir procedūrų? Jis gali būti „protingas“ ir rūpintis ne tik klientų komfortu, bet ir Jūsų išlaidomis.


„Smart Office“ SPA centre – tai visų pirma komfortas, kuris leidžia mėgautis aukščiausios kokybės procedūromis. „Smart Office“ sistema SPA centre atlieka ir itin svarbią taupymo užduotį. Juk SPA – tai didelės energijos (šildymas, vėdinimas) ir vandens (baseinai, pirtys, sūkurinės vonios) sąnaudos. „Smart Office“ sistema suteikia galimybę optimizuoti visų šių išteklių sąnaudas ir nesumažinti SPA siūlomo komforto lygio.


Visoms SPA siūlomoms procedūroms reikalingi ištekliai su šia sistema yra teikiami lanksčiai, tiksliai atsižvelgiant į įvairių patalpų (baseinų, pirčių, sporto salių ir t. t.) užimtumą. Labai svarbus ir įvairių patalpų bei įrenginių stebėjimo sistemos vaidmuo – laiku pastebėti įvairūs galimi gedimai yra pašalinami SPA klientui net nepajutus nepatogumo dėl, pvz., kiek šaltesnio vandens ar per didelės temperatūros saunoje.


„Smart Office“ sistema leidžia taupyti SPA išlaidas, o tai, savo ruožtu, savaime mažina paties centro atsiperkamumo laikotarpį.

Susisiekti

valdyti valdymas nuotolinis viešbutis spa centras vandens parkas mokykla bankas apšvietimas šildymas vėdinimas kondicionavimas saugos sistema interneto vaizdo stebėjimo kamera kameros stebėjimas laistymas pirtis baseinas žaliuzės garso vaizdo multiroom pasyvus žalias ekonomiškas patogus saugus gražus jung berker axis mobotix arcus-eds intesis konnex vilpra ygle sūkurinė vonia internetu internetinis skaitliukai skaitliukų duomenų surinkimas atvaizdavimas įrašymas

smart house smarthouse protingas namas protingi namai knx eib pastatas pastatai automatika namo butas pastato biuras banko saugumas komfortas ekonomija stilius grožis x-10 automatikos sistema asmeniskai jums sauga