Sprendimai

Viešbučiams

Planuojate turėti gražų, patogų, tarkim, 4 žvaigždutėmis besididžiuojantį viešbutį? Užsidirbkite dar vieną papildomą žvaigždutę ir pasiūlykite savo klientams išskirtinių patogumų.

Viešbučiuose „Smart Office“ sistema pirmiausia diegiama siekiant komforto. Ji užtikrina išskirtinio patogumo šildymo, vėdinimo, apšvietimo sąlygas, o atskirose viešbučio patalpose, pvz., restorane ar konferencijų salėje, paspaudus vieną mygtuką, esantį Jūsų pasirinktame valdymo pulte (kompiuteryje, planšetėje ar išmaniajame telefone), galima keisti jų darbo režimą (išvėdinti arba sušildyti patalpą, įjungti susirinkimui ar vaizdo peržiūrai pritaikymą apšvietimo režimą ir t. t.).

Pastato valdymo sistema viešbučiuose taip pat yra suderinta su vietų rezervavimo ir įėjimo kontrolės sistemomis. Visos kitos kambarių priežiūros paslaugos yra reguliuojamos centralizuotai, o kiekviename viešbučio numeryje teikiamas visas IPTV (angl. internet protocol television) paslaugų paketas. Naudodamasis juo klientas gali ne tik žiūrėti įprastas TV programas, bet ir TV ekrane naudotis elektroniniu paštu, naršyti internetą, naudotis „Facebook“ programa, žiūrėti vaizdo medžiagą, esančią „YouTube“ kanale, suplanuoti įdomių maršrutų su „Goggle Maps“ programa ir t. t.

Nereikia pamiršti ir to, kad „Smart Office“ pritaikymas viešbučio poreikiams padės ženkliai taupyti komunalines išlaidas, nes ši sistema optimizuoja visas Jūsų pastato sąnaudas.

Paverskite savo viešbutį intelektiniu ir Jūsų klientai visuomet grįš pas Jus.

Susisiekti

valdyti valdymas nuotolinis viešbutis spa centras vandens parkas mokykla bankas apšvietimas šildymas vėdinimas kondicionavimas saugos sistema interneto vaizdo stebėjimo kamera kameros stebėjimas laistymas pirtis baseinas žaliuzės garso vaizdo multiroom pasyvus žalias ekonomiškas patogus saugus gražus jung berker axis mobotix arcus-eds intesis konnex vilpra ygle sūkurinė vonia internetu internetinis skaitliukai skaitliukų duomenų surinkimas atvaizdavimas įrašymas

smart house smarthouse protingas namas protingi namai knx eib pastatas pastatai automatika namo butas pastato biuras banko saugumas komfortas ekonomija stilius grožis x-10 automatikos sistema asmeniskai jums sauga