Apie mus

„Smart House“ – tai intelektinės pastatų sistemos, valdančios visas gyvenamųjų namų ar biurų sistemas: apšvietimą, vėdinimą ir kondicionavimą, šildymą, vaizdo ir garso aparatūrą bei buitinę techniką, vaizdo stebėjimo, saugos įrangą ir t. t. Tokie pastatai patys pasirūpina savo saugumu, padeda taupyti resursus bei užtikrina jų savininkams išskirtinį komfortą.

Pasirinkus „Smart House“, visos Jūsų būsto sistemos bus suderintos tarpusavyje ir maksimaliai išnaudotos. Vienu universaliu valdymo pultu galėsite reguliuoti šildymą, vėdinimą, apšvietimą, žaliuzes, buitinę techniką, kiemo vartus, saugos sistemą, pamaitinti augintinį ir kt. Be to, sistema leis stebėti namo „būseną“, susimokėti už komunalines paslaugas, gauti perspėjimą, jei sunaudojama daugiau resursų, nei nustatyta, o esant nenumatytiems atvejams ne tik įspės, bet ir išjungs elektros, dujų ar vandens tiekimą.

Įsidiegus sprendimą verslui sistema pati pasirūpins Jūsų biuro apšvietimu ir paprastu jo valdymu, padės sukurti patogias ir jaukias darbo vietas visiems biuro darbuotojams, reguliuos temperatūrą, laiku vėdins ir kondicionuos patalpas, užtikrins biure dirbančių žmonių, esamų materialinių vertybių ir konfidencialios įmonės informacijos apsaugą, leis pagerinti apsaugos personalo darbą ir iki minimumo sumažinti neišaiškintų incidentų skaičių, vykdys tikslią Jūsų biuro komunalinių paslaugų (elektros, šalto ir karšto vandens, dujų ir kt. suvartojimo) apskaitą ir leis taupyti resursus.

Pagrindiniai „Smart Buildings“ privalumai:

  • atskirų funkcijų sujungimas į bendrą sistemą; 
  • komunalinių išlaidų taupymo galimybės;
  • patogumas;
  • įrangos ir visos sistemos patikimumas;
  • technologijų lankstumas ir naujų funkcijų įdiegimo galimybės;
  • paprastas valdymas ir stebėjimas;
  • didelis dizaino ir apdailos komponentų pasirinkimas;
  • individualus interjeras;
  • didesnė pastato likutinė vertė;
  • valdymas pagal sukurtus režimus, scenarijus, datą.

valdyti valdymas nuotolinis viešbutis spa centras vandens parkas mokykla bankas apšvietimas šildymas vėdinimas kondicionavimas saugos sistema interneto vaizdo stebėjimo kamera kameros stebėjimas laistymas pirtis baseinas žaliuzės garso vaizdo multiroom pasyvus žalias ekonomiškas patogus saugus gražus jung berker axis mobotix arcus-eds intesis konnex vilpra ygle sūkurinė vonia internetu internetinis skaitliukai skaitliukų duomenų surinkimas atvaizdavimas įrašymas

smart house smarthouse protingas namas protingi namai knx eib pastatas pastatai automatika namo butas pastato biuras banko saugumas komfortas ekonomija stilius grožis x-10 automatikos sistema asmeniskai jums sauga