Galimybės

Vaizdo stebėjimas

Vaizdo stebėjimo paslauga daugiabučiams ir bendrijoms

Paslaugos aprašymas

Daugiabučių namų bendrijoms ir savininkams siūlomas vaizdo apsaugos sprendimas, suteikiantis galimybę stebėti namus, teritoriją šalia jų, automobilių stovėjimo aikšteles, privažiavimus, vidinius kiemus, vaikų žaidimų aikšteles bei laiptines.

Pagrindinės problemos, su kuriomis susiduria daugiabučių namų gyventojai, – tai nepageidaujami ir įtartini piliečiai gyvenamųjų namų teritorijoje, vagystės iš vaikų, teritorijos inventoriaus laužymas, vagystės iš butų, balkonų ir sandėliukų, automobilių plėšimai ir vagystės antžeminėje / požeminėje stovėjimo aikštelėse.

Teritorijoje išdėstytos didelės raiškos vaizdo stebėjimo kameros – efektyvi prevencinė priemonė, leidžianti atbaidyti vagis, nes dažnas nusikaltėlis tokių vietų vengia. O jei nusikaltimas visgi bus įvykdytas, didelės raiškos vaizdo įrašas padės atpažinti ir surasti nusikaltėlius.

Teritorijai apsaugoti ir stebėti

Teritorijoje išdėstytos didelės raiškos vaizdo stebėjimo interneto kameros stebės bei įrašinės vaizdą ir dieną, ir naktį. Gyventojams ir pirmininkui sutarus, bet kuriuo momentu kiekvienas namo gyventojas galės internetu prisijungti prie pasirinktos kameros ir pasižiūrėti, kas vyksta automobilių stovėjimo vietoje ar vaikų žaidimų aikštelėje. Šių kamerų vaizdas gali būti matomas ir mobiliuoju telefonu. Vaizdo stebėjimo paslaugos privalumus jau įvertino kelios Vilniaus miesto daugiabučių namų bendrijos.

 

 

Laiptinei ir požeminei stovėjimo aikštelei stebėti

Laiptinės ir požeminės stovėjimo aikštelės dažnai tampa mėgstamomis vandalų ir vagių vietomis – žmonių srautas čia nedidelis, o plėšti ir niokoti yra ką. Dažnas daugiabučio gyventojas jau pavargo nuo liftų gadinimų, plėšimų iš pašto dėžučių ar vagysčių iš automobilių požeminėse stovėjimo aikštelėse. Šioms vietoms stebėti puikiai tinka nedidelės, mažai pastebimos didelės raiškos vaizdo stebėjimo kameros, kurių reikia kelis kartus mažiau nei dažnai naudojamų mažos raiškos kamerų, pvz., vienos 360 laipsnių apžvalgos kampo kameros pakaks stebėti iki 6 automobilių stovėjimo vietų ar visiškai „padengti“ laiptinės holą su pašto dėžutėmis ir perėjimais. Kameros gali būti komplektuojamos su tvirtais metaliniais korpusais, saugančiais jas nuo sugadinimo.

     

Vaizdo įrašymas ir ataskaitos

Įvykiai įrašomi į vaizdo įrašymo ir archyvavimo kompiuterį. Prisijungimas prie jo suteikiamas numatytam bendrijos narių skaičiui (bendrijos Administratoriams). Bendrijos Administratoriai gali peržiūrėti vaizdo kamerų įrašus ar remiantis bendrijos susitarimu išsaugoti ir atiduoti juos kitiems būstų savininkams ar teisėsaugos pareigūnams.

Parodomoji kamerų svetainė >>>

 Šiuolaikinių IP interneto kamerų nauda

  • Geresnė vaizdo kokybė – didelės raiškos technologija užtikrina tikslesnį plačiu kampu įrašomų detalių vaizdą.
  • Ilgaamžiškumas – kameros tvirtu korpusu, be judančių detalių, darbo temperatūros diapazonas nuo -30° iki +60° C.
  • Mažesnės sistemos diegimo sąnaudos – kameros maitinimas ir vaizdas perduodami tuo pačiu tinklo kabeliu.
  • Įvykių registravimas ir „protingas“ vaizdo įrašymas vyksta tik kilus judėjimui ar atsiradus garsui.
  • Nakties metu garso pranešimų leistuvu galima perspėjimo galimybė apie vykdomą vaizdo stebėjimą, kt. galimybės.

 

Kur kreiptis?

Tel. +370 5  266 4564

El. paštas info@smarthouse.lt

Kareivių g. 2, Vilnius

Susisiekti

 

 

valdyti valdymas nuotolinis viešbutis spa centras vandens parkas mokykla bankas apšvietimas šildymas vėdinimas kondicionavimas saugos sistema interneto vaizdo stebėjimo kamera kameros stebėjimas laistymas pirtis baseinas žaliuzės garso vaizdo multiroom pasyvus žalias ekonomiškas patogus saugus gražus jung berker axis mobotix arcus-eds intesis konnex vilpra ygle sūkurinė vonia internetu internetinis skaitliukai skaitliukų duomenų surinkimas atvaizdavimas įrašymas

smart house smarthouse protingas namas protingi namai knx eib pastatas pastatai automatika namo butas pastato biuras banko saugumas komfortas ekonomija stilius grožis x-10 automatikos sistema asmeniskai jums sauga