Galimybės

Vaizdo ir garso sistema

Muzikos skambesys priklauso nuo kolonėlių, laidų, grotuvų ir stiprintuvų kokybės. O „Smart House“ valdoma vaizdo ir garso sistema, be puikaus skambesio, pasiūlys dar daugiau galimybių.

  • Daugiazonė (angl. multiroom) signalų paskirstymo sistema suteikia galimybę skirtingose patalpose klausyti skirtingos muzikos ar žiūrėti vaizdą iš skirtingose vietose esančių garso ir vaizdo šaltinių: kompiuterių, įvairių grotuvų, televizorių, vaizdo kamerų, telefonspynių ir t. t.
  • Patalpose išdėstyti valdikliai sudaro sąlygas pasirinkti norimą šaltinį, kūrinį, jo skambėjimo garsumą ir pan.

Sistema leidžia valdyti vaizdo ir garso sistemą ne tik jutikliniu ekranu ar valdymo pulteliu, bet net ir rankų judesiais.

Susisiekti

valdyti valdymas nuotolinis viešbutis spa centras vandens parkas mokykla bankas apšvietimas šildymas vėdinimas kondicionavimas saugos sistema interneto vaizdo stebėjimo kamera kameros stebėjimas laistymas pirtis baseinas žaliuzės garso vaizdo multiroom pasyvus žalias ekonomiškas patogus saugus gražus jung berker axis mobotix arcus-eds intesis konnex vilpra ygle sūkurinė vonia internetu internetinis skaitliukai skaitliukų duomenų surinkimas atvaizdavimas įrašymas

smart house smarthouse protingas namas protingi namai knx eib pastatas pastatai automatika namo butas pastato biuras banko saugumas komfortas ekonomija stilius grožis x-10 automatikos sistema asmeniskai jums sauga